Tankfest Online: Informace o živém streamu, Twitch Drops, slevách, misích a spoustě dalšího!

WoT novinky

Velitelé!

Tankfest Online proběhne v neděli 26. června a my se připravujeme oslavit tuto nejlepší přehlídku historických obrněných vozidel na světě spoustou aktivit, které si nesmíte nechat ujít, včetně velkolepého živého streamu přímo z Tankfestu v Tankovém muzeu.

Živý stream, který začíná v

15:00 (UTC+2) a potrvá čtyři hodiny, vám představí to nejlepší, co se na Tankfestu událo za celý víkend, mimo jiné i exkluzivní historický přehled, akcí nabité živé ukázky a komentáře expertů a historiků. Na oficiálním anglickém kanálu World of Tanks EU na Twitchi budou k dispozici také lákavé Twitch Drops, včetně prémiových vozidel, dní prémiového účtu a 3D stylů. Každý, kdo bude sledovat po dobu alespoň 120 minut, získá všechny dropy!

Připojte se k naší strhující akci! Čtěte dále a dozvíte se vše o nadcházejících herních slevách, misích a nových 3D stylech pro dvě německé legendy. Tankfest je jednou z našich největších událostí roku a spoustu toho nabízí, nenechte si proto nic ujít!

SLEDUJTE TANKFEST ONLINE NA TWITCHI

Tankfest 2022

Historický živý stream z Tankfestu Online: 26. června,

15:00 – 18:30 (UTC+2)

Nové 3D styly: 17.–27. června

Streamy s Twitch Drops: 24.–26. června

Slevy a mise Tankfestu: 24.–28. června

Tankfestový megavýprodej: 24. června – 1. července

OBSAHŽIVÝ STREAM Z TANKFESTU ONLINE TANKFESTOVÉ TWITCH DROPS HERNÍ SLEVY MISE MEGAVÝPRODEJ VOZIDEL  NOVÉ 3D STYLY NAVERBUJTE KAMARÁDY

Živý stream z Tankfestu Online: 26. června v

15:00 (UTC+2)

V neděli 26. června vám od

15:00 (UTC+2) naši moderátoři – Richard Smith, Richard Cutland, David Willey a David Baggley (eekeeboo) – na oficiálním anglickém kanálu World of Tanks EU na Twitchi přinesou velkolepý čtyřhodinový živý stream přímo z Tankfestu. Tankfest nabízí spektakulární akci s historickými tanky, která na světě nemá obdoby. Zde je výčet toho, na co se můžete těšit:

 • Exkluzivní historický a tankový přehled: Dopřejte si jedinečný pohled na některé z historicky nejznámějších tanků, včetně tří legendárních hlavních bojových tanků M60, Chieftain a Leopard 1, které vezme na projížďku Richard Cutland.
 • Živé akcí nabité ukázky: Sledujte široký výběr tanků z období od 40. let minulého století až do dnešních dní, které se předvedou v aréně.
 • Komentáře expertů a historiků: Každý tank má svůj příběh. Poslechněte si ho od expertů a podívejte se na tankové konflikty z jiné stránky.
 • Prvotřídní Twitch Drops: Nenechte si ujít šanci získat VIII Bat.-Châtillon Bourrasque a VIII Type 59 G .
Seznamte se s moderátory
Richard Smith Ředitel Tankového muzeaRichard Cutland Veterán královského tankového pluku s 30 lety zkušenostíDavid Willey Kurátor tankového muzeaDavid Baggley Moderátor živých streamů World of Tanks a manažer anglického video obsahu

Pokud byste Tankfest Online sledovali raději na YouTube, můžete tak učinit na kanálu Tankového muzea.

Chcete víc? Podívejte se na nedávno vydané články, ve kterých najdete exkluzivní informace o Tankfestu a Tankovém muzeu.

Naši přátelé z World of Tanks Asia se do akce také zapojí a budou na kanálu WoT Asia na Twitchi 25. června živě streamovat finále čtvrté sezóny prémiové ligy ANZ. Více podrobností.

Nemůžete se už této velké události dočkat? Podívejte se na zahřívací streamy s jedinečnými dropy!

24. a 25. června vám na našem oficiálním anglickém kanálu na Twitchi přineseme zábavný živý přenos z Tankového muzea. Nalaďte si oba dny streamy, získejte jedinečné Twitch Drops a zhlédněte následující akce:

 • Pátek 24. června – Turnaj tvůrců obsahu v Ocelovém lovci: Nenechte si ujít, jak se vaši oblíbení tvůrci obsahu utkají o to, kdo z nich bude posledním velitelem na bojišti a vyhraje svůj podíl z 243 415 CZK. Prohlédněte si Twitch Drops.
 • Sobota 25. června – Ukázka stylů: Sledujte naše manažery video obsahu, kteří se vydají do bitvy v tancích Tiger II a E 75, aby vám ukázali, jak si jejich nové styly vedou na bojišti. Prohlédněte si Twitch Drops.

Tankfestové Twitch Drops: Získejte prémiovou kořist

26. června,

15:00 – 22:00 (UTC+2)

Živý stream Tankfestu Online bude nabitý obsahem, který si nesmíte nechat ujít, a Twitch Drops, jež slibují ještě lepší zážitek díky zaručeným herním odměnám. Čím déle sledujete, tím více toho získáte. K dispozici je skvělá kořist, včetně dní prémiového účtu, prémiových vozidel a 3D stylů. Abyste získali všechny dropy, stačí stream sledovat po dobu 120 minut. Nezapomeňte si tak v

15:00 (UTC+2) naladit začátek streamu na oficiálním anglickém kanálu World of Tanks EU na Twitchi!

Běžné dropy:

Po 30 minutách:

 •  5 velkých sad nářadí
 • 5 velkých lékárniček
 • 5 automatických hasicích přístrojů

Mystery Drops:

Po 60 minutách je zaručena jedna z následujících položek:
V M4A2E4 Sherman VIII CS-52 LIS 1 den prémiového účtu WoT  3 dny prémiového účtu WoT
Po 90 minutách je zaručena jedna z následujících položek:
VII E 25 VIII LT-432  9 kamufláží „Tankfest 2018“ 1 den prémiového účtu WoT  3 dny prémiového účtu WoT
Po 120 minutách je zaručena jedna z následujících položek:
VIII Type 59 G VIII Bat.-Châtillon Bourrasque   VI Dicker Max  3D styl pro E 75 1 den prémiového účtu WoT  7 dní prémiového účtu WoT  3D styl pro Tiger II

Twitch Drops jsou dostupné pouze na oficiálním anglickém kanálu World of Tanks na Twitchi.

Mystery Drops jsou k vyzvednutí do 4. července,

7:00 (UTC+2). Je nutné si je vyzvednout na Twitchi a následně se před tímto datem přihlásit do World of Tanks.

M4A2E4 Sherman

CS-52 LIS

E 25

LT-432

Kamufláž „Tankfest 2018“

Type 59 G

Bat.-Châtillon Bourrasque

Dicker Max

Tiger II se stylem „Kampfgruppe Schneide“

E 75 se stylem „Panzersturmpionier“

Jak získat Twitch Drops

Rozbalit


Tankfestové slevy: Ušetřete na dnech prémiového účtu

Od 24. června, 7:00, do 28. června,

7:00 (UTC+2)

Užijte si Tankfest i ve hře s 5x ZK za vaše první vítězství dne a slevami na různé předměty, dny prémiového účtu a všechna běžná vozidla VI.–X. úrovně! Jedná se o skvělou příležitost, jak do své garáže přidat některá z historických vozidel, která jsou k vidění v Tankovém muzeu.

50% sleva ve zlaťácích na stání v garáži
50% sleva ve zlaťácích na úpravy vzhledu
50% sleva v kreditech na běžná vozidla IV. a V. úrovně*
30% sleva v kreditech na běžná vozidla VI. a VII. úrovně*
15% sleva v kreditech na běžná vozidla VIII.–X. úrovně*
Sleva ve zlaťácích na 1 den prémiového účtu 250 150
Sleva ve zlaťácích na 3 dny prémiového účtu 650 450
Sleva ve zlaťácích na 7 dní prémiového účtu 1 250 1 000 

S výjimkou československých těžkých tanků a amerických tanků Yoh


Mise Tankfestu: Získejte hromady ZK

Od 24. června, 7:00, do 28. června,

7:00 (UTC+2)

 • Miluji Tankfest
 • Tankfest #1
 • Tankfest #2
 • Tankfest #3
 • Tankfest #4
 • Tankfest #5

Odměny

 • 1 stání v garáži
 • 9 kamufláží „Tankfest 2018“
 • 3 nápisy „Přijíždí tanky“

Cíle

 • Odehrajte bitvu
 • Umístěte se mezi 10 nejlepšími hráči svého týmu podle získaných základních ZK

Omezení

 • Pouze v náhodných bitvách
 • Pouze s vozidly IV.–X. úrovně
 • Jednou na každý účet

Mise ke Dni Tigera: Zaútočte, než zmizí

Dostupné do 1. července,

7:00 (UTC+2)

Stále máte čas odemknout a dokončit dvě mise ke Dni Tigera, které vás odmění prvky na úpravu vzhledu, osobními zálohami a dnem prémiového účtu WoT. Odemkněte si je pomocí tlačítka níže. Více informací o misích se dozvíte ve hře nebo ve vyhrazeném článku o Dni Tigera.

ZÍSKAT PŘÍSTUP K MISÍM  


Megavýprodej vozidel: Rozšiřte svou sbírku

Od 24. června, 7:00, do 1. července,

7:00 (UTC+2)

Jeden z našich největších výprodejů roku právě dorazil! V prémiovém obchodě jsme připravili 23 fantastických balíčků s 16 výjimečnými vozidly a styly, které pořídíte s až 40% slevou. Podívejte se na ně a udělejte si v garáži svůj vlastní Tankfest!

ROZŠIŘTE SVOU SBÍRKU  


Nové 3D styly: Upravte si podle sebe dvě německé legendy

Od 17. června, 7:00, do 27. června,

7:00 (UTC+2)

Dva veteráni v německém výzkumu se dočkali vzrušujícího nového vzhledu inspirovaného fiktivními událostmi z konce druhé světové války. Oblíbený VIII Tiger II nyní může na bojiště vyrazit s 3D stylem „Kampfgruppe Schneide“. A výkonný IX E 75 byl svým vlastním 3D stylem přeměněn v „Panzersturmpionier“.

Oba nové styly jsou právě nyní dostupné v prémiovém obchodě, tak se na ně podívejte, zjistěte, jaký se za nimi skrývá příběh, a dodejte své garáži trochu historického nádechu!

PŘIZPŮSOBTE SE A PŘEKONEJTE PŘEKÁŽKY  

Zapojte se do bitev nebo naverbujte kamaráda a podpořte Tankové muzeum

Vytvořte účet pomocí tohoto náborového odkazu nebo využijte pozvánkový kód ALPACA a vyzvedněte si ve hře World of Tanks PC nájemní tanky VI Tiger 131 a V Matilda Black Prince . Za každého nového hráče, který se přihlásí pomocí tohoto odkazu, World of Tanks daruje určitou částku Tankovému muzeu. Pošlete pozvánkový kód svým přátelům ještě před Tankfestem Online a vyrazte na bojiště jako tým!

Tankové muzeum a jeho možnosti při obnově historických vozidel a pořádání akcí můžete svými dary podpořit také na Patreonu nebo ve speciální kampani na Tiltify.


Náš velkolepý živý stream z Tankfestu Online proběhne v neděli 26. června v

15:00 (UTC+2) a slibuje spoustu výbušné akce a skvělých Twitch Drops. Největší přehlídku historických vozidel oslavíme také ve hře a prostřednictvím zahřívacích streamů, připojte se tak k nám a využijte slevy, mise a mnoho dalšího! Na tuhle akci jen tak nezapomenete!

Vpřed!

Sdílej článek:

Napsat komentář