Čínské tanky s „jet boostery“

WoT novinky

Novým lákadlem WoT pro příští rok je nová linie super-těžkých tanků s „tryskovými posilovači“.
Bude dostupných 5 standardních tanků a 1 prémiový.
V článku najdete foto, video a podrobnosti 😉

Nová linie by měla být dostupná již v lednu 2023 a nabídne 6 tanků (1 z nich bude prémiový).

Tuto větev tvoří útočné těžké tanky se silnou korbou a dobře skloněným pancířem věže. V závislosti na úrovni budou mít vozidla na výběr ze dvou děl: velkorážní: 122-152 mm a super-velký kalibr 160-180 mm.

Každé dělo vyžaduje jiný styl hraní a použití v boji, takže se rozhodujte podle toho, jaký způsob hraní preferujete. Kromě toho budou mít všechny výbornou depresi děla -11°.

 

PRÉMIOVÝ tier 8 tank: BZ(WZ)-156:

  • Poškození: 1100/800 (75/225 mm)
  • Úhel sklopení děla: -11°
  • Vynikající pancéřování: 250 mm věž a silné boky
  • Rychlost: 30km/h | 15km/h
  • Úloha: těžký útočný tank

BZ-176-Screenshot-3

Ačkoli pohyblivost těchto vozidel bude kvůli silnému pancíři poměrně nízká, na pomoc přijde nová mechanika tryskových posilovačů. Ve skutečnosti se tato zařízení používala při překonávání nerovného terénu. Umožňovaly bojovým vozidlům rychle projet nebezpečným prostorem nebo opustit palebnou linii.

Všechny tyto stroje oplývají obřím pancéřem a ještě většími děli na úkor toho však jejich rychlost je extrémně malá jak vpřed, tak vzad.
K tomu slouží zmíněné „tryskové posilovače“.

Na začátku bitvy trvá 5 sekund, než se přídavné „jet boostery“ připraví k použití (zobrazí se příslušné oznámení v podobě ukazatele průběhu). Po uplynutí této doby lze aktivovat přídavné spalování. Po aktivaci se tanku dočasně zvýší výkon motoru a maximální rychlost a také se zvýší hybnost, což usnadní zrychlení těžkých bojových vozidel.

Při provozu tryskových posilovačů má vozidlo problémy se zatáčením a jízdou vzad. Účinek posilovačů nelze zastavit, dokud není plně využit. Pak musíte počkat 5 sekund, než se přídavné spalování znovu nabije.

Efekt přídavného spalování trvá 10 sekund a lze jej použít až 4x za bitvu s daným množstvím leteckého paliva. Po posledním použití se na ukazateli objeví prázdné palivové nádrže a přídavné spalování nelze použít až do konce bitvy.

 

Již nyní můžete tedy na čínském středním tanku Type 58 nastrádat asi 58 000 Xp na odemčení chystané čínské super-těžké linie 🙂

Sdílej článek:

Napsat komentář